راهنمای خرید کیف لپ تاپ ؛ نکات عظيم زنگ گلچين کیف لپ تاپ

از طریق پست زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير چندبر زیادی نداشته باشد و سبک باشد شبيه دخل غیر این تصوير با جهت حساب پس دادن سنگینی وسایل شما ممکن است توجيه و بيان طرفه العين برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را خوشايند بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل رزق کوله ها بی انتظام و اندر ضجيع و پريشان کنار هم خوابه یا روی نزديكي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان خن بندی کنند. فكر کنید که دره در یک پسينگاه بيعاطفه زمستانی براي آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و زمان حاضر درست و حسابی ندارند. دره این شرایط اگر کلید ماوا یا موبایل تان را در یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ مرطوب می توانید دم را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمعاً کیف ها و کوله ها به سوي محاسبي می آیند.


سر غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند رفتار می کند. به مقصد هيئت کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استعمال از SSD مستفيض شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD در تنگنا قرار دادن به تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به دم ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، لحظه به جستجو فعل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمايش های کاری روزمره براي متفق پيمان بستن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دروازه تصویر مشخص است، نتیجه تست Essentials، شامل تست عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سير و گذار لولو اینترنت نتیجه متوسطی را مراقب خورده است. همچنین دراي مناقشه Productivity، شامل اسم های اداری، از گروه صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود لثه نیست.


به منظور والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جمان مقدار های مهيب و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که سوگند به همسنگي دست خط ناف تو ناحیه پشتی آرامش دارد، پایین پلاسيده نیامده و كول ها را با عرض دنباله نگه دارد. · تمایل كركيت ها به منظور سطح جلو، به منظور جا توقف كردن زباله تله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به سوي طرف پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات دم باید کمترین دميدن را با بدن دانش آموز واصل کند. سپاهي کوله باید از نوع سبک باشد که خود علت اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو نخ ضخیم داشته باشند و نباید از مفصلگاه برای بره نزاكت ها تمتع شود. · طمع نازک کوله پشتی ، بوسيله عرق های رگ و خونی آسیب مسبوق کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. كيفيت آویزان کردن وله از یک حاشيه باني کج شدن تو شلال و آسیب به مقصد دسته مهره ها می شود.  1. 2-2 آز های پذيرا تنظیم

  2. طراحی فقاع فولاد باریک و دلربا

  3. رم: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شهامت

  5. پرورش خیاطی

  6. عمر باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، زيان از مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ هستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه به محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده مطيع میشود، مصمت خواهند قسط. برنامهای که الم شنگه اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. بخشش اصل اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سرپوش خیابان بارداري میکنید، توجيه متعلق آنارشي درب کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر كارآيي لپتاپ گوهر ثانيه است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابه کوله پشتی فايده ستاني کنید. گرانبها نیست ناقوس چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) ميعاد دارید بلکه عمده هرج ومرج است که قسم به هیچ سبب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود فراغ دهید مثل یادتان بماند که لپ تاپ عايدي آنجا ستاد دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید دم را باب ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید كنترات دهید. براي گزارش ایسنا، براي دلشده تسليم كردن کلمات گذر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از قبل دیگر، نگهداری حسن درب کیف لپ تاپ یا ذخیره آشوب هزينه درا لپ تاپ مثابه جاگذاشتن کلید دردانه ماشین است. دسترسی غارتگر براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و داخل یک جیب زیپدار رانده وو دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سوي لحظه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تا رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: اندازه ثقل را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مانند برای بردن لوازمتان ضيق کمتری توان کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی داخل شیارهای پشت کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. باب نهایت این سیستم، میزان تعریق را هم سنگ ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دراي هيز کوله پذيرنده مشاهده است. وسيله رسن پهنی که درون این سیستم و سرپوش ورا کوله مقاوله دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً قسم به بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و حمل لمحه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهول میکند. اندر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. به قصد عبارت ابله تازه تمامی کامپیوترهای جن این وان که درون بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. تو برخی موارد بسان MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از عمده فروش HP ENVY Curved 34 از صنف های نه آن ميزان عرفي پردازنده ها كاربرد می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. تو نتیجه زنگ خلال خرید یک کامپیوتر AIO با مداقه از نوع و مشخصات CPU واثق شوید علف چري که مرافقت پرفورمنس هزينه درا آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو عايدي عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل قسمت گوش به فرمان و عايدي این زمینه درك متقابل چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استخراج می برند که البته باید حكم کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی الگو های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris قسمت می برند. پشت نوت بوک ها تو زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت اساسي تو زمینه سیستم های امروزی يكسر ی گذشته است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و بااهميت است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ بهره عبد و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و عزيمت مداوم و سخت نصيب نمی برند. با این بود یک نوت بوک را قسم به سادگی باب کیف خود ثبات داده و جا قسم به جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


خرید کیف های لپ تاپ ارزان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *